Seminarium dermokosmetyczne Arkana i Toskani

 

Seminarium dermokosmetyczne Arkana i TOSKANI w Łodzi już 30.11.2014!

 

Szykuje się nie lada okazja do poszerzenia wiedzy kosmetologicznej. Osoby związane z tą branżą już dziś powinny zarezerwować datę - 30.11.2014. Spotkanie z ogólnopolskiej sławy szkoleniowcami oraz uznanym medycznym autorytetem – dr n. med. Danutą Nowicką - umożliwiła firma Arkana, będąca jedynym autoryzowanym przedstawicielem marki TOSKANI w Polsce. Sympozjum poświęcone tematyce wypadania włosów i starzenia się skóry głowy oraz mezoterapii igłowej z wykorzystaniem kwasów dermoestetycznych odbędzie się w Łodzi w Hotelu Borowieckim. Zapisy – nie tylko dla osób z województwa łódzkiego - nadal trwają. Ciekawy program oraz atrakcyjne upominki przygotowane przez organizatora z pewnością nie zawiodą wysokich oczekiwań!

Zaplanowane na ostatnią niedzielę listopada seminarium poświęcone będzie nie tylko stronie teoretycznej, ale też praktycznej z zakresu mezoterapii igłowej włosów oraz twarzy. Rangę wydarzenia podnosi fakt, że kosmetologiczne oraz dermatologiczne fakty na temat tych zagadnień omawiać będą zarówno uznany specjalista dermatolog  - dr n. med. Danuta Nowicka, jak i doświadczeni szkoleniowcy marek Arkana i Toskani.

Seminarium podzielone jest na dwie części. Podczas pierwszej poruszane będą najczęściej występujące powody osłabienia i pogorszenia się kondycji włosów i skóry głowy oraz medyczne metody ich leczenia. Uczestnicy dowiedzą się również jakie są najlepsze kosmetyczne zabiegi stymulujące porost włosów, zapobiegające ich wypadaniu oraz jaką profilaktykę antiaging warto stosować. Poparciem ugruntowanej teorii będzie pokaz autorskiej koncepcji mezoterapii igłowej dr Javiera Martineza – konsultanta medycznego marki TOSKANI. Innowacją będzie m.in. prezentacja dwóch dwóch technik pracy: przy zastosowaniu skin rollera oraz mezopistoletu. Wytłumaczone zostaną również metody łączenia kwasów dermoestetycznych m.in. na przykładzie zabiegu Mesolift oraz Mesohair.

Organizatorzy przygotowali również kilka niespodzianek. Wszystkie uczestniczki spotkania otrzymają wyjątkowy upominek. Ponadto firmy Arkana i Toskani rozlosują aż 5 zestawów kosmetyków ze swoich linii pielęgnacyjnych oraz 2 książki „Dermatologia. Podręcznik ilustrowany dla dermatologów” z dedykacją dr n. med. Danuty Nowickiej. Dodatkowo w terminie od 30.11 do 7.11.2014 przysługiwać będzie rabat wysokości 10% na asortyment obu marek. Na tym jednak nie koniec. Każda z osób, która w czasie seminarium dokona zakupu powyżej 500 zł otrzyma zestaw koktajli od marki TOSKANI o wartości 270 zł.

Aby zapisać się na seminarium należy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta pod nr 71 787 00 70 lub pisząc na adres cok@arkana.pl.

Szczegółowa agenda wydarzenia dostępna na (tutaj link do aktualności Arkana)

 

Seminarium dermokosmetyczne Arkana i Toskani 30.11.2014

Organizator: Arkana www.arkana.pl,  TOSKANI www.toskani.net

Miejsce spotkania:  30.11.2014 – Hotel Borowiecki ul. Kasprzaka 7/9 sala restauracyjna

                Godz: 11:00 – 15:00

 

Kontakt:

Centrum Obsługi Klienta Arkana

e-mail: cok@arkana.pl

tel.  71 787 00 70

 

Arkana – polska nowoczesna marka kosmetyków profesjonalnych. Podąża za najnowszymi trendami w kosmetologii biochemiczno-fizjologicznymi, których celem jest przywrócenie i utrzymanie równowagi w skórze. Działa dwutorowo: z jednej strony chroni przed zaburzeniami poprzez właściwe nawilżanie oraz przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych i wewnętrznych, a z drugiej zapobiega procesom starzenia się na poziomie molekularnym. Koncentruje się na indywidualnych potrzebach skóry dobierając odpowiednie zabiegi i kosmetyki do pielęgnacji domowej. W profesjonalnej pielęgnacji Arkana stawia na zabiegi aktywujące naturalne procesy samoodnowy, takie jak terapie mikroigłowe oraz eksfoliacje kwasami. Arkana to produkty dla klientów wymagających, którzy cenią sobie skuteczność oferowanych zabiegów i kosmetyków. Wysokie stężenie substancji aktywnych gwarantuje produkt o najwyższej skuteczności w przystępnej cenie. Na rynku istniej od 2011 roku.

Bądź na bieżąco