Oferta dla firm

E-Lekcje – rewolucja w kształceniu branży kosmetycznej

Fakt pierwszy: Zawód kosmetyczki wymaga nieustannego rozwoju umiejętności.

Fakt drugi: Profesjonalistki poszukują nowych możliwości dokształcania się i coraz częściej szukają wiedzy w powszechnie dostępnym Internecie.  

Fakt trzeci: Lojalność klientów zwiększa się, gdy otrzymują wartość dodaną do produktu – np. wiedzę.

Wykorzystaj fakty do zwiększenia swojej sprzedaży!

My wiemy, co docenią Twoje klientki!
E-Lekcje to jedno z narzędzi bardzo popularnego obecnie e-learnigu, czyli metody uczenia się przez Internet. E-learning wykorzystywany jest już z powodzeniem w wielu branżach, ale nowością jest zastosowanie narzędzi e-learningowych w branży kosmetycznej.


E-learning to inaczej nauka zdalna, technika uczenia się wykorzystująca powszechnie dostępne media elektroniczne, elementy audio i wideo, a nawet narzędzia interaktywne.

 

Nasze E-Lekcje to wykłady, materiały poglądowe i szkoleniowe. Dzięki nim profesjonalistki mogą szlifować swoje umiejętności i zdobywać wiedzę bez wychodzenia z domu, korzystając z osobistego komputera. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się z nimi najlepsi specjaliści, dermatolodzy i kosmetolodzy. W projekcie E-lekcje uczestniczą m.in.:

Dr Danuta Nowicka – doktor nauk medycznych, specjalista dermatolog. Pracownik Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu, wykładowca Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, kierunku Kosmetologia. Prowadzi własny gabinet dermatologii estetycznej. Autorka podręczników „Dermatologia dla studentów kosmetologii” oraz „Choroby łojotokowe skóry. Procedury zabiegów kosmetycznych”. www.danutanowicka.pl

Magdalena Hafezi-Chojecka – dyplomowany podolog z Niemiec. Od ponad 20 lat w zawodzie. Od 6 lat działa w Polsce, szerząc ideę i wiedzę podologiczną. W swojej praktyce stosuje holistyczne podejście do pacjentów, u podstawy którego leży wnikliwa analiza i diagnostyka. Obecnie prowadzi dwa gabinety podologiczne: w Łodzi i w Helsie (Kassel), jest wykładowcą na kongresach oraz organizatorką i trenerem kursów praktycznych technik podologicznych w Polsce. W swojej pracy zachowuje europejskie standardy nauczania.

 

Propozycja współpracy

Przygotowanie internetowych materiałów do indywidualnej nauki on-line jest kosztowne i wymaga dużych nakładów pracy oraz możliwości sprzętowych – zrobiliśmy to za Ciebie!

E-lekcje umieszczone są na naszym portalu, dostępne dla klienta indywidualnego  oraz firm.

Dla firm, które chcą zaoferować klientom nowoczesne narzędzie do doskonalenia umiejętności, przygotowaliśmy pakiety dostępów do E-lekcji. Po opłaceniu wybranej liczby lekcji, otrzymane kody można udostępnić swoim klientkom: sprzedać, po cenie atrakcyjniejszej niż w regularnej ofercie portalu, bądź podarować, jako wartość dodaną do zamówienia. W obydwu sytuacjach zyskasz lojalność i zaufanie klientów.

E-lekcje to dla Twoich klientek:

 • Szansa na doskonalenie swojego warsztatu
 • Dostęp do eksperckiej wiedzy
 • Elastyczne narzędzie umożliwiające naukę w dowolnym czasie
 • Kontakt z najlepszymi specjalistami Magdalena Hafezi-Chojecka (podolog), dr Danuta Nowicka (dermatolog).

 

E-lekcje to dla Twojej firmy:

 • Sposób na budowanie lojalności klientów
 • Wartość dodana do Twoich produktów
 • Szansa na budowanie wizerunku eksperta, a nie tylko dostawcy produktów
 • Możliwość pokazania się, jako firma korzystająca z najnowocześniejszych narzędzi

 

Oferujemy trzy pakiety E-lekcji:

PAKIET I   - Lekcje podologii on-line

Wiedza z zakresu podologii wciąż jest trudno dostępna na polskim rynku. Profesjonalistki nie zawsze mają kompletną i wystarczającą wiedzę na ten temat. Nasze E-lekcje umożliwią im zdobycie istotnych wiadomości i odpowiedzi na wiele nurtujących pytań.

Tematyka E-lekcji z zakresu podologii:

 • Otwarcie i prowadzenie gabinetu podologicznego: podczas lekcji kosmetyczki dowiedzą się, na co zwrócić uwagę, gdy planują otwarcie salonu podologicznego, jakie wymagania powinien spełniać ich gabinet oraz jak powinien być wyposażony . (Kurs składa się z dwóch lekcji).
 • Przeprowadzanie wywiadu podologicznej: jakich informacji potrzebuje podolog, żeby zaproponować klientowi właściwy zabieg, czy zaplanować terapię? Dzięki naszym wskazówkom kosmetyczki nauczą się prawidłowo stawiać pytania oraz wyciągać wnioski z uzyskanych od klienta informacji, które pomogą im w dalszej pracy  (e-lekcja składa się z dwóch części).
 • Wykonywanie zabiegu pedicure podstawowego: z tych lekcji kosmetyczki dowiedzą się, jak powinno wyglądać prawidłowe wykonanie zabiegu klasycznego pedicure’u, jakiego sprzętu oraz technik użyć  oraz  które czynności  wymagają szczególnej uwagi (e-lekcja składa się z dwóch części).
 • Pedicure specjalistyczny: Magdalena Hafezi-Chojecka przedstawi najczęściej występujące dolegliwości i metody pracy z nimi. Kosmetyczki dowiedzą się także, jaka jest różnica pomiędzy pedicurem specjalistycznym i klasycznym (e-lekcja składa się z dwóch części).

PAKIET II  - Diagnostyka

Właściwe zdiagnozowanie skóry pacjenta jest podstawą sukcesu profesjonalistki. To właśnie na podstawie dobrej oceny skóry klienta kosmetyczka proponuje określoną terapię zabiegową. Dobra diagnostyka wymaga jednak głębokiej wiedzy i doświadczenia. Dzięki naszym E-lekcjom kosmetyczki nabędą wiedzę,  pomocną w pewniejszym i skuteczniejszym zbadaniu potrzeby skóry klientów.

Dr Danuta Nowicka przeprowadzi swoich wirtualnych uczniów, krok po kroku, przez szczegółową diagnostykę skóry. Kosmetyczki zapoznają się z przypadkami np. skóry dojrzałej z przebarwieniami i rozszerzonymi naczynkami oraz tłustej i naczyniowej. Każdy z przypadków jest szczegółowo omówiony w odrębnej e-lekcji. Docelowo cały kurs zamknie się w sześciu e-lekcjach dotyczących różnych problemów skórnych. Obecnie w sprzedaży są dostępne 3 gotowe e-lekcje. Partnerami w tym projekcie jest magazyn LNE & Spa, w którym ukazuje się materiał opisowy poszczególnych przypadków oraz firma Beauty of Science, producent Analizera skóry NATI

 

PAKIET III - Lekcje wizażu

Wizaż to jedna z najefektowniejszych dziedzin kosmetologii, wymaga jednak dużo wprawy i umiejętności. Dzięki E-lekcjom kosmetyczki poznają nowe triki, on-line nauczą się wprawnego wykonywania makijażu i dowiedzą się o najnowszych trendach

Kurs wizażu składa się z pięciu e-lekcji:

 • Jak wykonać idealną kreskę: Wykonanie idealnej kreski na powiece wymaga nie tylko wprawy, ale przede wszystkim zastosowania odpowiedniej techniki. Dzięki e-lekcji kosmetyczki mogą skorzystać z wiedzy specjalisty i nauczyć się malować perfekcyjne kreski!
 • Make-up no make-up: nasz ekspert instruuje, jak wykonać minimalistyczny, prawie niewidoczny makijaż, który z jednej strony tuszuje niedoskonałości skóry, z drugiej – dodaje jej blasku.
 • Makijaż smoky eye: Smoky eye, czyli efekt dymnego oka – to efektowny makijaż, który chętnie wybierają największe gwiazdy Hollywood. Jak go wykonać, żeby wyglądał pięknie?
 • Makijaż oka z opadającą powieką: nasz ekspert pokazuje, jak optycznie podnieść powiekę i poprawić kontur oka.
 • Makijaż oczu głęboko osadzonych: dzięki tej e-lekcji kosmetyczki dowiedzą się, jaką technikę makijażu zastosować, żeby optycznie powiększyć głęboko osadzone oczy.

 

 

KONTAKT:

tel. 71 794 55 59

informacja@ekosmetyczki.pl

Bądź na bieżąco